Česká republikaSlovensko

GreenWorld Instantný nápoj Fuhe Shui 24 ks

GreenWorld Instantný nápoj Fuhe Shui 24 ks
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0033
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    52,69 €/24 ks = 2,2 €/ks
    (47,90 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Prášok obsiahnutý v balení tohto výrobku Green World nemá v sebe žiadny cukor, ide o prášok kostnej drene (miechy, dutín kostnej drene a mozgu), rôznych vitamínov, železa, zinku, horčíka, stopových prvkov a živín, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý život človeka . Využívanie moderných výrobných zariadení a technológie moderného bioinžinierstva umožňuje extrahovať z miechy, dutín mozgu a kostnej dreni, pre ľudské telo nepriaznivé tuky. Prášok zachováva pôvodné funkcie kostnej drene, čo dáva príležitosť obohatiť ľudský mozog a miechu žiaduce zásobou vápnika a rôznorodých stopových živín, ktoré sú tak nevyhnutné pre človeka.

Je prírodný (bez pridaných aromatických látok) prášok kostnej drene jaka, ktorého zloženie sa maximálne blíži zloženiu ľudskej kostnej drene. Má príjemnú chuť, čo z neho robí takmer lahôdku do jedla. Je odolný voči tepelnému spracovaniu, zachováva chuť a arómu. Neobsahuje cukor.

Liek sa odporúča ľuďom stredného veku, pri poklese imunity, pri celkovej slabosti tela a na zotavenie po chorobe.

Zloženie: Prášok kukurice, prášok ryže, sójové bielkoviny, lecitín, prášok z kostnej drene, arašidový proteínový prášok.

Dávkovanie: 1-2 vrecká denne. Obsah jedného sáčku zalejeme horúcou vodou (nad 80 ° C) a dobre premiešame, potom je možné nápoj piť.

Parametre
Balenie24 ks
Dávkovanie1 - 2 sáčky 1x denně
Počet bodov (PV)35
Hmotnosť (g)360

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz