Česká republikaSlovensko

GreenWorld Lykopén 60 kapsúl

GreenWorld Lykopén 60 kapsúl
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0100
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    51,26 €/60 ks = 0,85 €/ks
    (46,60 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Lykopén je pigment, ktorý má červenú farbu a rozkladá tuky. Obsahujem ho predovšetkým paradajky. Na univerzite v Harvarde v polovici 90. rokov minulého storočia vykonávali výskum, počas ktorého sa zistilo, že u 50 000 mužov, ktorí jedli paradajky 10x alebo viac krát týždenne (práve paradajky, ako už bolo povedané, majú vysoký obsah lykopénu), pokleslo riziko ochorenie rakovinou prostaty v jednotlivých prípadoch na 34 %. Antioxidanty sú dobrým pomocníkom v boji s rakovinou, chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi, čím sa spomaľuje proces starnutia.

Prečo je lykopén zaujímavý?

• Lykopén je jedným z hlavných karotenoidov, nájdených v krvnej plazme človeka. Vďaka jeho zdravému vplyvu, má v rastlinnom svete prezývku "tekuté zlato".

• V surových paradajkách je nízka biologická dostupnosť lykopénu. A prítomnosť tukov v strave môže zvýšiť vstrebávanie. Dlhotrvajúce doplnenie lykopénu znamená veľký prínos pre zdravie.

Dávkovanie: 1x denne 1-2 kapsule

Parametre
Obsah účinnej látky (mg)750
Balenie60 ks
Dávkovanie1 - 2 kapsle 1x denně
Počet bodov40

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz