GreenWorld Magnetický bedrový pás s turmalínom - čierny

Špecifikácia

Hodnotenie:zatiaľ nehodnotené (pridať hodnotenie)
 • Dostupnosť: skladom 1 ks
121,97 €
101,64 € bez DPH 20%

Poštovné zadarmo

Pri nákupe nad 100 € ponúkame doručenie zadarmo na adresu aj výdajné miesta. Dobierka za 1,5 €. Viac...

Pás stabilizuje činnosť nervového systému, má sedatívny účinok, zlepšuje spánok, zbavuje stresu, zlepšuje funkcie brušných a panvových orgánov, uľahčuje čistenie obličiek, pečene, žlčníka a čriev

Indikácie pre použitie magnetického pásu s turmalínom: osteochondróza hrudnej a lumbosakrálnej časti chrbtice; výrezy medzistavcových diskov; artróza bedrového kĺbu, bolesť v panvovej oblasti; artróza kolenných kĺbov; neuralgia; bolesť vo svaloch holene a stehná, kŕče; kŕčové žily dolných končatín; pri hemiplégii ležiacich chorých; na zlepšenie prekrvenia dolných končatín (najmä ak máte cukrovku); endarteriita; na urýchlenie zrastania zlomenín; spomalenie rozvoja osteoporózy; spevnenie chrupavkového tkaniva.

Funkcia pásu je založená na chemických a fyzikálnych vlastnostiach turmalínu, ktorý je často označovaný ako "teplý" kameň. "Teplý" kameň sa ťaží v Japonskom mori a je jedinečný svojho druhu. Na výrobu pásov sa používa najnovšie technológie a bezpečné materiály s využitím magnetov a turmalínových kryštálov.

Kryštály turmalínu sú prírodným solárnym článkom. Môžu absorbovať a ukladať slnečnú energiu, meniť ju na elektrinu (bioprúd) a teplo (infračervené žiarenie) s ich následným uvoľňovaním a vytvorením večného turmalínového energetického poľa, ktoré neustále dodáva energiu bunkám organizmu.

"Syndróm deficitu magnetického poľa" bol objavený v Japonsku koncom 50. rokov minulého storočia. Jeho príznaky sú: pocit nedostatku sily (energie), nespavosť, bolesti v rôznych častiach tela, stuhnutosť hornú časť chrbta a krku, časté bolesti hlavy, závraty, zápchy a tak ďalej. Tieto príznaky sú tiež veľmi charakteristické pre "chronický únavový syndróm".

Japonci urobili pokrok vo výskumoch zameraných na pozitívne účinky magnetického poľa na rehabilitáciu ľudského tela. Ich výsledky sa stali základom na výrobu a predaj magnetických liečebných prístrojov, ktoré v roku 1961 schválilo japonské ministerstvo zdravotníctva. V súčasnej dobe zaujíma toto odvetvie 20. miesto z hľadiska najväčších predajov v Japonsku. Podľa údajov Nikken Corporation, 30 miliónov Japoncov dnes používa magnetické prístroje a výrobky. Sú považované za účinné pri úpornej svalovej bolesti, stuhnutosti svalov, artritíde, artróze, osteochondróze a mnohých ďalších ochoreniach. Okrem toho sa ukázalo možné pomocou magnetov liečiť zlomené kosti, ktoré sa nezrastali.

Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje látkovú výmenu, zlepšuje krvný obeh, zvýšenie imunitu, znižuje pocit bolesti. Pás stabilizuje činnosť nervového systému, má sedatívny účinok, zlepšuje spánok, zbavuje stresu, zlepšuje funkcie brušných a panvových orgánov, zmierňuje prejavy prostatitídy, uľahčuje čistenie obličiek, pečene, žlčníka a čriev, je výborným preventívnym nástrojom pre rôzne ochorenia.

Vlastnosti

• veľmi pohodlný na používanie

• estetický dizajn a možno ho použiť kedykoľvek, keď sa vám to hodí bez toho, aby zasahoval do každodenného života, práce alebo štúdia, a rovnako sa vyznačuje spoľahlivou kvalitou

• funguje bez pripojenia k zdroju napájania, nabíja sa od slnka alebo akéhokoľvek zdroja tepla (radiátory kúrenia, žehličky zahriate do 60 stupňov Celzia) a uvoľňuje svoj prirodzený mikroprúd, záporné ióny a dlhovlnné infračervené žiarenie

• večný akumulátor slnečnej (tepelnej) energie. Stačí len 2 hodiny dobíjania na 7-10 dní práce

• vyrovnávanie bioprúdu ľudského tela. Keď na ľudské telo pôsobia rôzne škodlivé vplyvy, dochádza často k narušeniu normálneho bioprúdu a to často vedie k rozvoju patologických javov. Na povrchu turmalínu celý čas obieha mikroprúdenie o sile 0,06mA, čo zodpovedá bioprúdu organizmu človeka. Pri používaní výrobkov s turmalínom sa ľudský bioprúd 0,06 Ma dopĺňa a normalizuje, čo napomáha prevencii vzniku chorôb

• uvoľňovanie infračervených dlhovlnných lúčov. Infračervené lúče uvoľňované turmalínom vytvoria efekt rezonancie v molekulách tkanív a tekutinách ľudského tela, pri čom sa rozširujú kapilárne cievy a zvyšuje rýchlosť pohybu krvi, týmto sa zvyšuje obsah kyslíka v tele, aktivovaných proteínov a iných makro a mikro molekulárnych prvkov organizmu. k zvýšenej obnovujúcej a regeneračnej schopnosti v tkanivách a prispieva k posilneniu imunity ľudského tela

• uvoľňovanie záporných iónov - aniónov. Záporné ióny uvoľňované turmalínom rýchlo stimulujú bunkový metabolizmus, zvyšujú vitalitu buniek, upokojujú nervový systém, odstraňujú únavu a iné poruchy, negatívne ióny, ktoré prenikajú do tela, regulujú úroveň pH krvi tým, že nasycujú krv zásaditou zložkou, vďaka tomu dochádza k štepeniu. znižuje sa hustota krvi a krvný tlak, okrem toho záporné ióny majú sterilizačný vplyv, dezinfikujú patogénnu mikroflóru

• aktivácia buniek pomocou prírodného energetického poľa, turmalín tiež obsahuje až 50 prírodných stopových prvkov, ktoré sú užitočné pre človeka, čo z neho vytvára vzácny zdravotný prostriedok, darovaný nám prírodou

Návod na použitie

1. Pred použitím turmalínového pásu je nutné ľahko navlhčiť vodou (vlhkou handričkou) vnútornú plochu pásu. Možno ho použiť aj bez akéhokoľvek namáčania. Ale v tomto prípade uvoľnenie tepla si vyžaduje dlhšie časové obdobie. 2. Potom je potrebné priložiť obrúsok k zvolenej časti tela pod pás, tesne ho pritlačiť k telu a zafixovať ho. Obvykle do 10-15 minút sa objaví znateľný pocit tepla a mierne pálenie na koži.

3. Pokiaľ po aplikácii na kožu objavuje sa pocit pálenia, je to normálne a nespôsobí žiadnu škodu.

4. Dĺžka prvých seáns je 5-10 minút 2x denne, po 7. dňoch je možné predĺžiť trvanie jednej seansy do 10-15 minút 2x denne, po ďalšom týždni do 15-20 minút 2x denne a udržiavať taký režim po dobu 3 mesiacov. Po mesačnej prestávke kúru je možné opakovať, a to v rovnakej postupnosti. Podľa individuálneho stavu organizmu môžete upraviť dobu trvania aplikácie.

5. Odporúča sa pomaly presúvať pás od oblasti kríža ku krčnej chrbtici, pričom aplikácia v každej oblasti by mala trvať 10-15 minút pokiaľ sa neobjaví stále teplo. Avšak celkový čas použitia magnetického pása s turmalínom by nemal presiahnuť 30-35 minút. Je možné pás rozložiť po celej dĺžke a dať ho na gauč, na tvrdý matrac postele alebo na teplú podlahu, ľahnúť si na pás na chrbát tak, aby úzka časť pásu s kryštálmi turmalínu sa ocitla v oblasti krčnej chrbtice a nižšia, ktorá je širšia, v oblasti bedrovej chrbtice.

6. Procedúru ukončíme po objavení sa pocitu trvalého tepla v oblasti chrbtice. Niektorí ľudia trvalé teplo po 20 minútach aplikácie nemusia cítiť, je to kvôli vážnym problémom v oblasti chrbtice. Po uplynutí 30 minút rovnako treba procedúru ukončiť. Po niekoľkých seansách pravidelného používania čas potrebný na vznik pocitu tepla sa zníži a dostane sa do normálu. Pás je možné použiť ako v oblasti chrbtice, tak aj pre ďalšie časti tela s podmienkou tesného priľnutia vnútornej plochy pásu k povrchu kože. V tých častiach tela, kde sú turmalínové výrobky dochádza k hĺbkovej stimulácii meridiánov, masáži kože a vplyvu na biologicky aktívne body, ktorý sa podobá postupom akupunktúry a moxovaniu palinovými cigarami, čo sa používa v čínskej medicíne.

Upozornenie

• pás nemožno používať pri vysokých teplotách tela, náchylnosti na krvácanie

• nepoužívajte pás pre tehotné ženy, deti a pacientov s ťažkou encefalopatiou

• nepoužívajte pás pri poruchách teplotnej citlivosti a tiež v prípade poškodenia kože

• nemožno používať pás pre ľudí, ktorí majú v tele elektronické zariadenia alebo kovové súčasti

• buďte opatrní pri používaní pásu ľuďmi, ktorí sú náchylní k alergiám

• v prípade poškodenia mäkkých tkanív, použite pás iba pás po uplynutí 24-48 hodín od zranenia

• nepoužívajte magnetický pás, ak máte rôzne zhubné a nezhubné novotvary

Údržba

1. Nedá sa prať s použitím obvyklého mydla, bieliacich a čistiacich prostriedkov, v prípade potreby umyte tečúcou vodou pod kohútikom alebo jednoducho prepláchnuť vo vani s čistou vodou s teplotou 40-45 stupňov.

2. Doba prania a namáčania nie viac ako 5 minút.

3. Ak v rodine pás používa viac ako jedna osoba, obrúsok by mal mať každý jedinec svoj.

4. Pri pravidelnom používaní turmalínového pásu, je odporúčané na obnovenie vlastnosti turmalínu rozkladať ho vnútornou pracovnou plochou pod slnkom, avšak nie cez sklenené okno. Môžete pás umiestniť blízko batérie kúrenia, krbu, žehličky - vnútornou pracovnou plochou k zdroju tepla a to každých 7-10 dní na dobu 2 hodín a pás Vám bude slúžiť dlhú dobu.

5. Neuchovávajte pás vedľa iných magnetov, aby sa zabránilo magnetizácii.

Parametre

Univerzální velikost
áno
Rozmery - obvod (cm)
65-125
Počet bodov (PV)
68
Materiálové zloženie
polyester + turmalín
Materiál
polyester, turmalín
Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

  Nová recenzia

  *
  *
  *
  *
  1. Prodejce
   19.4.2020 22:31
   Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ověřoval jsem od výrobce a magnetický pás obsahuje 70 magnetů. Čekáme na informace, jak silné mají magnetické pole.
  2. Dušan Lebeda
   18.4.2020 20:09
   Dobrý den, kolik magnetů s jak silným magnetickým polem uvedený magnetický bederní pás s turmalínem obsahuje? Děkuji za odpověď. Dušan Lebeda

  Nová recenzia

  *
  *
  *

  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

  Viac informácií