Česká republikaSlovensko

GreenWorld minifilter na vodu Shui Bao

GreenWorld minifilter na vodu Shui Bao
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2050
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    11,86 €
    (9,89 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Minifilter na vodu Shui Bao sa používa hlavne preto, že voda často máva nepríjemný zápach a chuť a taktiež obsahuje množstvo rôznych škodlivých látok čo predstavuje stále častejšie nebezpečenstvo pre ľudské zdravie. Ťažkým otravám a chorobám môžeme zabrániť čistením a dezinfekciou vody s použitím vodného filter Shui Bao, ktorý obsahuje kryštály turmalínu.

Turmalín má silnú antibakteriálnu funkciu, účinne vo vode ničí črevnú baktériu Escherichia coli a iné škodlivé baktérie. Zároveň vo vode niekoľkonásobne znižuje obsah takých škodlivých látok, ako sú olovo a chlór. Pod vplyvom kryštálov turmalínu tiež dochádza k normalizácii kyslosť i (pH) vody - výsledkom takejto vody je normálne fungovanie zažívacieho traktu, udržuje sa žiaduca kyslosť krvi a zlepšuje sa mikrocirkulácia medzibunkovej tekutiny, čo prispieva k lepšiemu vstrebávaniu živín, zlepšenie metabolizmu. buniek, vrátane buniek imunitného systému a včasného odstránenia toxínov z tela. Predovšetkým ide ale aj o prevenciu závažných chorôb kardiovaskulárneho systému, tráviaceho ústrojenstva, cukrovky a rakoviny.

Zloženie: vodný filter na vodu obsahuje kryštály turmalínu

Parametre
Počet bodov (PV)6

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz