Česká republikaSlovensko

GreenWorld Nadkolienky s turmalínom 1 pár - hnedé

GreenWorld Nadkolienky s turmalínom 1 pár - hnedé
 • GreenWorld Nadkolienky s turmalínom 1 pár - hnedé
 • GreenWorld Nadkolienky s turmalínom 1 pár - hnedé
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2036
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  60,68 €
  (50,57 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Priamo ovplyvňujú nohy a kolená, majú silný účinok u chorôb, ako je artritída, artróza, hyperostózy, vaskulitída, reumatizmus a reumatoidná artritída.

Kombinácia najnovšej technológie s tradičnou čínskou medicínou, dáva vynikajúce výsledky: dlhovlnné infračervené žiarenie a magnetické pole priamo ovplyvňujú nohy a kolená, zlepšujú krvný obeh nôh, majú silný liečivý účinok u chorôb, ako je artritída, artróza, hyperostózy, vaskulitída, reumatizmus a reumatoidný artrit .

Podkolienky sú pružné a elastické štruktúry, priliehajúce podľa tvaru ľudského tela. Pohodlné na nosenie, odolné, a pružné po celej svojej dĺžke. Štruktúra materiálu je v niektorých miestach trochu tesnejšia, čo pomáha vyhnúť sa deformácii výrobku pri nosení (napr úsek golfu v kolenách). Vhodné pre všetky typy tvaru, nie sú vidieť pod oblečením.

Spôsob použitia: Podkolienky, musia byť v priamom kontakte s pokožkou. Odporúča sa nosiť sadu produktov s turmalínom, a potom posilniť ochranu významných miest. Teplota vody pri praní by nemala prekročiť 30 ℃. Používajte neutrálne čistiace prostriedky. Nežehliť, neodfarbovať. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Kontraindikácie: Nepoužívať u tehotných žien, ľudí s ťažkým srdcovým ochorením a ochorením mozgu. Nepoužívajte ponožky pri krvácaní alebo sklone k nim. Nedávajte pančuchy do kontaktu s inými magnetmi a minerálmi, aby sa zabránilo magnetizácii.

Parametre
Balenie1 pár
Počet bodov (PV)40
Materiálové zloženieelastan + turmalín
Materiálelastan, turmalín

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz