Česká republikaSlovensko

GreenWorld Ponožky masážne turmalínové pánske 1 pár - tmavo modré

GreenWorld Ponožky masážne turmalínové pánske 1 pár - tmavo modré
 • GreenWorld Ponožky masážne turmalínové pánske 1 pár - tmavo modré
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2029
 • Dostupnosť: 4 ks skladom
 • Cena:
  15,22 €
  (12,68 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Na ľudských chodidlách je mnoho biologicky aktívnych bodov (BAB), ktoré sú spojené so všetkými jeho vnútornými orgánmi. V tradičnej čínskej medicíne stimuluje masáž chodidiel biologicky aktívne body na chodidlách, ktoré sú prepojené so všetkými orgánmi človeka. Takže masírovanie týchto bodov zvyšuje permeabilitu kanálov, zosilňuje krvný obeh, aktivuje metabolizmus a zlepšuje stav orgánov a ich činnosť.

Sú vyrobené s použitím modernej nanotechnológie a obsahujú turmalínové vlákno (90 %) a elastan (10 %). Úroveň kvality má známku 1.

Vnútorný povrch podrážky ponožiek má hrbolčeky s turmalínom, takže chôdza má účinok "živej podrážky" - pocit chôdze naboso v piesku veľkej zrnitosti. Pri chôdzi v masážnych ponožkách dochádza k masáži chodidiel. Ponožky hrejú v zime a chladia v lete, prepúšťajú vzduch, poskytujú chodidlám pocit pohodlia, nedráždia pokožku. Optimálna tuhosť podrážky ponožiek, vysoká tepelná izolácia a priedušnosť vytvárajú komfort pri používaní.

Masážne ponožky sú určené na masáž bodov na chodidlách nôh, zlepšenie krvného obehu v dolných končatinách, rýchle odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, pre lepší spánok. Majú stimulačný účinok na všetky orgány.

Osvedčilo sa použitie masážnych ponožiek pri artritíde členkového kĺbu, bolesti a kŕčoch v predkolenných svaloch, pri kŕčových žilách dolných končatín, pri tuhnutí a pocite studených prstov, na zmiernenie opuchov nôh. Turistom a ľuďom spojeným s podnikaním masážne ponožky uľahčujú adaptáciu organizmu počas dlhotrvajúcej cesty či letu. Ponožky eliminujú nepríjemný pach nôh, odstraňujú mierne mravčenie, majú mierny protizápalový a silný antibakteriálny účinok. Tieto ponožky prispievajú k rýchlejšiemu a účinnému zotaveniu po omrznutí, zlomeninách a výronoch dolných končatín.

Nosenie masážnych ponožiek je prevenciou rozvoja plochej nohy, dnovej artritídy, vzniku ostrôh na päte a mozoľov, prasklín na pätách a iných miestach chodidiel.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Masážne ponožky nemožno používať pri vysokých teplotách tela, poruchách teplotnej citlivosti, rovnako ako pri poškodení integrity kože.

2. Pri poškodení mäkkých tkanív môžu byť ponožky použité najskôr po uplynutí 24-48 hodín po zranení.

3. Nemajú nosiť masážne ponožky tehotné ženy a deti.

4. S opatrnosťou používajte ponožky v prípade pacientov s kardiostimulátormi a individuálnej citlivosti organizmu na alergie.

5. Začínajte používať ponožky od 15-20 minút denne, postupne sa doba nosenia počas 3-6 týždňov zvyšuje do 2-3hodín 2x denne alebo je možné ich nosiť nepretržite počas 5-8 hodín denne.

Vlastnosti masážnych ponožiek s turmalínom:

1. Účinok je viditeľný už po 15 minútovej aplikácii.

2. V rovnakom čase dochádza k niekoľkým preventívnym a terapeutickým účinkom na nohy: vykonáva sa masáž biologicky aktívnych bodov chodidiel; vytvára sa jednosmerný mikroprúd o sile 0, 06mA, ktorý sa zhoduje s mikroprúdom ľudského tela; vznikajú záporne nabité ióny; vytvára sa dlhovlnné infračervené žiarenie s dĺžkou vlny 8-14mk; prenikajú cez póry kože stopové prvky, ktoré obsahuje turmalín.

3. Takto je zaisťovaný dobrý dlhodobý ozdravný efekt.

Starostlivosť o výrobok: Odporúča sa iba ručné pranie v teplej vode, ktorej teplota nesmie prevyšovať 45 ° C. Používajte pri tom iba prírodné umývacie prostriedky. Nežehliť. Nebieliť. Nepoužívajte chemické čistenie. Sušenie vykonávať vo vzdialenosti od radiátorov kúrenia a nie na priamom slnku.

Masážne ponožky sú výrobkom vhodným na prevenciu a liečbu chorôb nielen dolných končatín, ale aj celého organizmu.

Parametre
Balenie1 pár
Počet bodov (PV)10
Materiálové zloženieturmalín + elastan
Materiál90% turmalín, 10% elastan

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👨 Pre mužov