Česká republikaSlovensko

GreenWorld Ponožky zdravotné s turmalínom pánske - čierne

GreenWorld Ponožky zdravotné s turmalínom pánske - čierne
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2031
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    15,22 €
    (12,68 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Tieto výrobky sú vyrobené z bambusového vlákna s turmalínom. Turmalín súčasne vyžaruje infračervené lúče a záporné ióny (anióny). Aniónom sa prezýva "vzdušné vitamíny". Dlhovlnné infračervené žiarenie turmalínu má vlnové dĺžky od 8 do 14mk, teda presne také, aké má človek. Sú to tepelné lúče, ktoré sú schopné prenikať hlboko do tkanív ľudského tela a aktivovať činnosť buniek. Turmalín obsahuje 50 rôznych stopových prvkov, čo z neho robí unikátny liečebný komplex darovaný prírodou.

Slúži na zlepšenie krvného obehu v dolných končatinách, pre rýchle odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, pre lepší spánok. Prospieva použitie ponožiek pri artritíde členkového kĺbu, bolestiach a kŕčoch lýtkových svalov, neuralgiách, kŕčových žilách dolných končatín, pri tuhnutí a pocite studených prstov, na odstránenie opuchov nôh, pri prerušovanom krívaní. Turmalínové ponožky uľahčujú adaptáciu organizmu počas dlhých ciest a dlhších rokoch, čo je významné pre turistov a ľudí na služobných cestách. Turmalínové ponožky odstraňujú nepríjemný zápach nôh, zmierňujú pocit mravčenia, majú mierny protizápalový účinok a pôsobia silne antibakteriálne. Tieto ponožky prispievajú k rýchlejšiemu a účinnejšiemu zotaveniu z omrznutia, zlomenín a výronov dolných končatín.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Nepoužívajte ponožky v prípade vysokej teploty organizmu, pri náchylnosti na krvácanie, poruchách teplotnej citlivosti, rovnako ako pri poškodení integrity kože. 2. V prípade poškodenia mäkkých tkanív, je možné použiť ponožky najskôr 24 až 48 hodín po zranení. 3. Nesmú nosiť ponožky s turmalínom tehotné ženy a deti. 4. S opatrnosťou musia používať ponožky chorí s kardiostimulátormi a ľudí, prejavujúce individuálnu citlivosť na alergie.

Vlastnosti turmalínových ponožiek:

1. Účinok sa dostavuje už po 15 minútovej aplikácii.

2. Súčasne dochádza k niekoľkým preventívnym a terapeutickým účinkom na nohy - vzniká konštantný mikroprúd 0,06mA, ktorý sa rovná mikroprúdu ľudského tela: vylučujú sa záporne nabité ióny; pôsobí dlhovlnné infračervené žiarenie s dĺžkou 8-14mk; stopové prvky, ktoré obsahuje turmalín, prenikajú cez póry kože.

3. Dobrý dlhodobý ozdravný účinok.

Odporúčania v oblasti starostlivosti o výrobok: Výrobok je možné prať výhradne ručne v teplej vode, ktorej teplota by nemala presiahnuť 45°. Používajte iba prírodné pracie prostriedky. Nežehliť. Nepoužívať bielenie. Nevyužívať chemické čistenie. Sušiť vo vzdialenosti od tepelných radiátorov a nie na priamom slnku.

Ponožky sú výrobkom určeným na prevenciu chorôb a na ozdravenie dolných končatín.

Parametre
Balenie1 pár
Počet bodov (PV)8
Materiálové zloženiebavlna + turmalín
Materiálbavlna, turmalín

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz