Česká republikaSlovensko

GreenWorld Popruh na krk turmalínový - čierny

GreenWorld Popruh na krk turmalínový - čierny
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2040
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    22,81 €
    (19,01 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Hrejivý turmalínový popruh na krk je kombináciou prášku z turmalínu a špeciálnej tepelnej indukčnej látky. Pri kontakte s ľudským telom vyžaruje turmalín mikroprúd, záporné ióny a dlhovlnné infračervené lúče, ktoré aktivujú činnosť buniek, rozširujú cievy, zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v tele, upokojujú nervový systém, uľavujú od bolesti.

Turmalínový popruh na krk sa odporúča tým ľuďom, ktorí trpia bolesťou krčnej chrbtice pri osteochondróze a pri periartritíde ramenných kĺbov. Popruh zbavuje stuhnutia a kŕčov v oblasti krku, zlepšuje prietok krvi do mozgu.

Turmalínový popruh je možné použiť v prípade núdze a priložiť ho vnútornou stranou na boľavé miesto v akejkoľvek časti tela. Takto môžete aplikátor použiť na bolesti v ušiach, v rôznych častiach chrbtice. Pri bolesti zubov treba priložiť aplikátor na zapálenú oblasť tváre. Pri nádche, sinusitíde môže byť aplikátor priložený na oblasť nosa. Túto procedúru v dĺžke 20 minút je možné opakovať niekoľkokrát až do zmiznutia bolesti.

Návod na použitie: Popruh na krk by mal tesne priliehať k povrchu kože (čím lepší kontakt s kožou, tým je rýchlejší a efektívnejší výsledok). Začať s používaním 20 minút 2x denne a postupne predĺžiť priloženie až na 2-3 hodiny 2x denne. Pokiaľ po použití popruhu sa objaví sčervenanie kože a pocit pálenia, to je normálne a nespôsobí žiadnu škodu na koži. Po odstránení popruhu tieto prejavy zmiznú za pár hodín. Aby sa predišlo začervenaniu, je možné dobu aplikácie výrobku skrátiť.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Turmalínový popruh na krk je zakázané používať pri zvýšenej teplote organizmu, pri náchylnosti na krvácanie.

2. Nemôžu používať popruh tehotné ženy, deti a pacienti s ťažkou formou encefalopatie.

3. Nie je možné používať výrobok pri ochorení termoanestézií, rovnako ako pri poškodení kože.

4. Nemajú používať popruh ľudia, ktorí majú v tele voperované elektronické zariadenia.

5. Buďte opatrní pri použití popruhu na krk ľuďmi náchylnými k alergiám.

6. V prípade poškodenia mäkkých tkanív, používajte tento výrobok iba po uplynutí 24-48 hodín.

Starostlivosť o turmalínový popruh na krk: Pri praní používajte vodu o teplote 40-45 stupňov. Pri praní nepoužívajte pracie prostriedky, bielidlá, obyčajné mydlo. Pripúšťa sa použitie špeciálneho turmalínového mydla alebo prírodných umývacích prostriedkov. Namáčať a prať výrobok je možné najdlhšie 5 minút.

Pri pravidelnom používaní je odporúčané, s cieľom obnovovania vlastnosti turmalínu, obrátiť aplikátor naruby a nechať ho vnútornou stranou na slnku (najlepšie nie cez sklenené okno) každých 7-10 dní na 2 hodiny, v chladnom období roka - môže sa popruh umiestniť v blízkosti zdroja tepla (radiátor kúrenia, krb) a aplikátor Vám bude slúžiť po dlhú dobu.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Počet bodov (PV)15

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz