Česká republikaSlovensko

GreenWorld Šatka s turmalínom - žltá-oranžová

GreenWorld Šatka s turmalínom - žltá-oranžová
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2053-14
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    51,40 €
    (42,84 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Turmalínová šatka je vyrobená z prírodného hodvábu pomocou technológie tekutého turmalínu, kedy sú do vlákien látky integrované turmalínové mikrokryštály. Účinky šatky sú porovnateľné s masážou, reflexnou masážou, moxovaním či akupunktúrou v čínskej medicíne.

Zloženie: je nádherne jemný, vyrobený z pravého prírodného hodvábu pomocou technológie "tekutého turmalínu“ s kryštálmi turmalínu vpletenými do nití.

Pri praní používajte vodu s teplotou 40-45 stupňov. Nepoužívajte pracie prostriedky, bielidlá, obyčajné mydlo. Dovoľuje sa použiť špeciálne turmalínové mydlo alebo prírodné umývacie prostriedky. Namáčať a prepierať výrobok nie viac ako 5 minút.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Rozmery (cm)150 x 50
Počet bodov (PV)28
Materiálové zloženiehedvábí
Materiálhedvábí

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

GreenWorld Šatka s turmalínom - bielaGreenWorld Šatka s turmalínom - biela-zelenáGreenWorld Šatka s turmalínom - červenáGreenWorld Šatka s turmalínom - červená-modráGreenWorld Šatka s turmalínom - červená-zelenáGreenWorld Šatka s turmalínom - ružováGreenWorld Šatka s turmalínom - ružová-modráGreenWorld Šatka s turmalínom - zelenáGreenWorld Šatka s turmalínom - zelená-červenáGreenWorld Šatka s turmalínom - žltá-hnedáGreenWorld Šatka s turmalínom - žltá-ružová

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy