Česká republikaSlovensko

GreenWorld Sprchová hlavica s turmalínom

GreenWorld Sprchová hlavica s turmalínom
 • GreenWorld Sprchová hlavica s turmalínom
 • GreenWorld Sprchová hlavica s turmalínom
 • GreenWorld Sprchová hlavica s turmalínom
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2052
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  74,00 €
  (61,67 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie takmer 30 % všetkých ochorení sa rozvíja na pozadí využívania vody zlej kvality. Veľa zdrojov vody je veľmi kontaminovaných množstvom škodlivých vírusov, baktérií a ťažkých kovov. Zastarané technológie čistenia vody dnes nie sú schopné úplne odstrániť životu nebezpečné vírusy a škodlivé zlúčeniny.

Turmalín a germánium, obsiahnuté v sprchovej hlavici, sú jedinečné v tom, že obnovujú štruktúru vody, zabíjajú vírusy a baktérie vo vode, neutralizujú chlór a ťažké kovy, ktoré sú veľmi nebezpečné a spôsobujú vážne komplikácie a závažné ochorenia v organizme človeka. Po odfiltrovaní tečie zo sprchy čistá, "živá" voda. Okrem toho turmalín vylučuje záporné ióny, čo má priaznivý účinok na kožu. Pri použití tejto vody sa zlepšuje krvný obeh, v krvi výrazne stúpa množstvo kyslíka, zvyšuje sa imunita, zlepšuje metabolizmus, znižuje sa vypadávanie vlasov, miznú lupiny, zlepšuje sa pamäť, aktivuje sa činnosť všetkých orgánov a systémov, odstraňuje sa únava, zlepšuje dobrý pocit.

Indikácie na použitie sprchových hlavíc: Odstránenie nervového napätia, stresu, únavy, relaxácie, zlepšenie spánku, zníženie svalovej bolesti, zníženie opuchov a bolestí nôh, spojených so zmenou počasia, zlepšenie krvného obehu.

Turmalínová sprcha uľahčuje adaptáciu ľudského organizmu počas turistických transferov a ľudí na služobných cestách. Turmalínová sprcha znižuje potenie, mierne svrbenie kože, má ľahko protizápalové účinky, zmäkčuje vodu a zlepšuje elasticitu a napnutie kože, robí ju hodvábnou, poskytuje pocit tepla a sviežosti, zlepšuje stav vlasov, pridáva im lesk a hebkosť.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Nepoužívajte turmalínovú sprchu pri vysokej teplote organizmu, náchylnosti na krvácanie, rovnako ako pri čerstvých poškodeniach kože.

2. Nepoužívajte turmalínovú sprchu pri mozgovej mŕtvici s krvácaním.

3. S opatrnosťou používajte turmalínovú sprchu u pacientov s kardiostimulátormi.

4. V prípade individuálnych alergií je potrebné používať výrobok s opatrnosťou

5. Tehotné a dojčiace ženy, malé deti by nemali používať turmalínovú sprchu.

Zvláštnosti turmalínových sprchových hlavíc:

Rýchly efekt je viditeľný už po 5 minútach aplikácie. Použitie sprchová hlavica je veľmi pohodlné. Má estetický design. Výrobok funguje bez pripojenia k zdroju napájania, nabíja sa energia teplej vody (32-45 °C). Je to večný akumulátor tepelnej energie.

Ako používať sprchovú hlavicu:

Nasaďte hlavicu na sprchovú hadicu a zapnite horúcu vodu. Sprchu nie je nutné vystavovať slnečnému žiareniu, sprcha sa nabíja teplom z vody! V prípade zašpinenia, je potrebné sprchu rozobrať, umyť a vysušiť na slnku alebo na batérii, potom opätovne zmontovať, a tak je pripravená na nové použitie.

Sprchová hlavica s turmalínom a germániom prináša radosť a blaženosť, je to záruka Vášho zdravia.

Parametre
Počet bodov (PV)50

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz