Česká republikaSlovensko

GreenWorld Turmalínová čiapka

GreenWorld Turmalínová čiapka
 • GreenWorld Turmalínová čiapka
 • GreenWorld Turmalínová čiapka
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2107
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  12,07 €
  (10,06 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Unikátne vlastnosti tejto čiapky umožňuje tkanina, vytvorená technikou tekutého turmalínu, s dodatočne usadenými mikro-kryštálmi turmalínu do tkaniny. Mikro-kryštáliky magnetického prachu, ktoré tvoria tkaninu, zosilňujem účinok turmalínovej látky.

Pri pravidelnom nosení turmalínovej čiapky, aspoň 30-40 minút denne, sa reguluje metabolizmus a zvyšuje imunita, taktiež sa zlepšuje rast vlasov a znižujú bolestivé pocity. Prebieha stimulácia biologicky aktívnych bodov, uvoľňuje sa podráždenosť a depresívne nálady, zlepšuje sa spánok, posilňuje pamäť a schopnosť myslenia, uvoľňujú sa svaly ciev mozgu, zlepšuje sa prietok krvi a kyslíka do mozgu. Pravidelné nosenie turmalínovej čiapky chráni pred mozgovou trombózou, vypadávaním vlasov a má silný účinok v komplexnej terapii porúch spánku.

Neodporúča sa používať výrobok pri krvácaní do mozgu, rovnako ako u pacientov s vysokou teplotou. Po operácii mozgu dokončiť uzdravenie.

Kontraindikácie: tehotenstvo; deti; neznášanlivosť na turmalín

Parametre
Počet bodov (PV)8
VelikostML
Obvod hlavy (cm)54-5657-59

Kde sa meria?


Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz