Česká republikaSlovensko

GreenWorld Turmalínová ochranná maska na tvár

GreenWorld Turmalínová ochranná maska na tvár
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2106-X
  • Dostupnosť: 2 ks skladom
  • Cena:
    13,15 €
    (10,96 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Ochranná turmalínová maska na tvár - je najnovší individuálny prostriedok ochrany dýchacieho systému človeka. Ochranná maska má zvýšenú filtračnú schopnosť a antibakteriálny účinok, pretože obsahuje aktívnu aniónovú vrstvu, vyrobenú s použitím nanotechnológie a minerálu turmalínu.

Maska je vyrobená z mäkkej hodvábnej látky, má zaoblený vyklenutý tvar, vďaka čomu úplne zakrýva tvár okrem očí a poskytuje väčší priestor na filtráciu vzduchu.

Maska obsahuje vo svojom zložení filtračnú vrstvu, ktorá je schopná zadržiavať asi 95 % pevných a kvapalných častíc (okrem olejových), ktoré sú prítomné vo vzduchu, v maske sa ľahko dýcha.

Aktívna aniónová vrstva generuje až 3 tisíc aniónov na kubický centimeter vzduchu a zabraňuje baktériám preniknúť do dýchacieho systému. Aniónová vrstva zadrží viac ako 97 % mikro baktérií a vírusov prítomných vo vzduchu.

Anióny súčasne umožňujú zmierniť podráždenosť a úzkosť, zlepšiť duševnú a fyzickú kondíciu, znižovať únavu a zvyšovať výkonnosť v zle vetranom priestore.

Maska slúži na opakované použitie, je možné ju prať v čistej vode bez pracích prostriedkov. Na zlepšenie kvality prania je možné využiť multifunkčný ozonizátor.

Proces prania by nemal presiahnuť 5 min., teplota vody: od 32 do 40 °. Po vypraní výrobok odvlhčiť uterákom a sušiť masku v rozprestretej podobe v blízkosti zdroja tepla (radiátor, vykurovacie zariadenie) alebo v zavesenú pod holým nebom, nemá sa žehliť žehličkou.

Maska je adaptabilná pre všetky veľkosti hlavy, rozťahovacie mäkké remienky zaisťujú jej bezpečné uchytenie, nevyvoláva zahmlenie okuliarov. Tvar masky nebráni výhľadu a umožňuje ju používať súčasne s inými prostriedkami osobnej ochrany.

Pri použití masky v zafajčenom prostredí doba sa jej použiteľnosti znižuje na polovicu. Pred prvým použitím masky ju treba opláchnuť v čistej vode a osušiť podľa návodu, ktorý je popísaný vyššie.

Odporúčania pre použitie:

• pre ochranu dýchacieho systému v období hromadných infekčných ochorení (chrípka, SARS, atď.),

• pri zvýšenom znečistení vzduchu dymom,

• pre chorých tuberkulózou; pre ľudí, ktorí trpia alergiou na peľ a prach.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Počet bodov (PV)5
Materiálové zloženiebavlna + turmalín
Materiálbavlna, turmalín

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz