Česká republikaSlovensko

GreenWorld Turmalínová prikrývka

GreenWorld Turmalínová prikrývka
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2078
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    923,81 €
    (769,84 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Predlžuje trvanie fázy hlbokého spánku: vlna spánku predlžuje túto fázu o viac ako 25 % a udržuje pravidelný tep.

Absorbuje vlhkosť a udržuje telo suché: počas spánku vylučuje ľudské telo obrovské množstvo potu, najmä v zimnom období. Jedinečná molekulárna štruktúra vlny dokáže túto vlhkosť vsať a rýchlo odpariť. Póry vlneného vlákna dokáže pojať vlhkosť zodpovedajúcu až 35 % vlastnej hmotnosti a súčasne udržať telo v suchu a teple. Turmalínová prikrývka spoločnosti Green World je vhodná pre deti, astmatikov, reumatiky i staršie osoby.

Prikrývka je antistatická a antibakteriálna, odpudzuje prach a roztoče: vlna je veľmi hygroskopická, čo bráni tvorbe statickej elektriny a preto prikrývka odpudzuje prach a nečistoty. Vlnené vlákna absorbujú vlhkosť a podporujú jej rýchle odparenie. Materiál odpudzuje roztoče, ktoré spôsobujú početné alergie.

Turmalín obsiahnutý v materiáli prikrývky vykazuje výraznú biologickú aktivitu: počas spánku vysiela dlhovlnné infračervené žiarenie a záporné ióny, čím zlepšuje krvný obeh, rozširuje cievy, aktivuje bunky a detoxikuje organizmus, eliminuje zápalové procesy, zmierňuje bolesti, znižuje opuchy.

Zloženie:

• prvá vrstva - bavlnená tkanina

• druhá vrstva - vysoko kvalitná vlna

• tretia vrstva - integrované ozdravné magnety, gemranium

• štvrtá vrstva - vysoko kvalitná vlna

• piata vrstva - antibakteriálna tkanina impregnovaná proti roztočom.

Parametre
Rozmery (cm)200 x 230
Počet bodov (PV)660

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz