Česká republikaSlovensko

GreenWorld Turmalínové popruhy na zápal členku 1 pár - modré

GreenWorld Turmalínové popruhy na zápal členku 1 pár - modré
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2108
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    53,00 €
    (44,17 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Sú určené na úľavu od bolesti a zápalu v členkoch, po úrazoch, artritíde, kŕčových žilách, cievnych ochoreniach nôh. Popruhy kopírujú tvar nohy a vďaka mäkkému elastickému materiálu značne uľahčujú proces nosenia. Vhodný pre všetky veľkosti nôh.

Indikácie: zranenie, reumatoidná artritída, osteoartrózy kolena, členku, bedrových kĺbov, bolesti bedrových a stehenných svalov, neuralgia, kŕčové žily, necitlivosť prstov, redukcia opuchov dolných končatín, zlepšenie krvného obehu dolných končatín, zrýchlenie chrbta únavy, uľahčenie adaptívneho prispôsobenia organizmu na cestách.

Reumatoidná artritída (odborne arthritis rheumatica) je zápalové autoimunitné ochorenie, ktoré sa prejavuje predovšetkým zápalom a bolestivosťou kĺbov a ich postupným poškodením, postihuje však aj ostatné orgány. Závažnosť spočíva v tom, že nielen znižuje kvalitu života chorých, ale skracuje dĺžku ich života v priemere o 6 - 7 rokov. Výskyt ochorenia je pomerne častý, postihuje asi 1 % populácie, často sa prejavuje už v mladom veku. Na vzniku a rozvoji ochorenia sa podieľajú imunopatogénne mechanizmy. Neznámy antigén podnecuje tvorbu protilátok (napr. reumatoidný faktor), ktoré poškodzujú primárne mäkké tkanivá kĺbu (synoviálnu membránu, šľachy, svaly). Začiatok môže byť plazivý alebo akútny. V počiatku býva postihnutý jeden kĺb alebo aj viac kĺbov súčasne. Výskumy ukazujú, že súvisí s baktériou zodpovednou za ochorenie akým je parodontitída

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Balenie1 pár
Počet bodov (PV)35
Materiálové zloženiepolyuretan + turmalín
Materiálpolyuretan, turmalín

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz