Česká republikaSlovensko

GreenWorld Turmalínový vankúš s pamäťovým efektom - sivý

GreenWorld Turmalínový vankúš s pamäťovým efektom - sivý
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2076
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    197,18 €
    (164,32 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Dizajn aj tvar vankúša bol špeciálne navrhnutý v súlade s ergonomickými princípmi ľudského tela. Vláknina bavlníka s pamäťovým efektom v spánku opisujú tvar hlavy, šije a ramien a poskytujú im ideálnu podporu bez ohľadu na polohu tela. Pri ležaní na chrbte aj na boku sú ramenné aj šijové svaly uvoľnené. Počas zmeny polôh v spánku masíruje vankúš s pamäťovým efektom tvár, podporuje krvný obeh, eliminuje únavu šijových svalov odstraňuje chrápanie, zmierňuje opuchy tváre a ďalšie problémy, ktoré sa objavujú pri nesprávnej voľbe vankúša.

Antibakteriálna textília bráni prestupu vlhkosti z vankúša na jeho povrch pri hlbokom dýchaní počas spánku a účinne odpudzuje baktérie a roztoče. Rýchlo absorbuje a odparuje pot pre váš zdravý spánok v suchu.

Základné životné meridiány človeka sa nachádzajú na hlave a šiji. Súčasti vankúša sú turmalín a germánium, ktoré vďaka dlhovlnnému infračervenému žiareniu a záporným iónom zvyšujú mikrocirkuláciu v tkanivách v oblasti hlavy a tváre, urýchľuje látkovú výmenu a aktivuje mozgové bunky. Turmalín reguluje činnosť vnútorných orgánov a okysličuje mozog.

Užite si nával sviežosti a energie po výdatnom zdravom spánku s turmalínovým vankúšom s pamäťovým efektom.

Materiál:

• prvá vrstva - antibakteriálna tkanina

• druhá vrstva - tkanina s turmalínovými prvkami emitujúcimi dlhovlnné infračervené žiarenie

• tretia vrstva - integrované ozdravné magnety, germánium

• štvrtá vrstva - bavlnená tkanina s pamäťovým efektom

• piata vrstva - vysokoakostná bavlnená tkanina

Parametre
Počet bodov (PV)120
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Sivá