Česká republikaSlovensko

GreenWorld Výživný čučoriedkový prášok 300 g

GreenWorld Výživný čučoriedkový prášok 300 g
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 0082
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    64,23 €
    (58,39 € bez DPH 10%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Plody čučoriedky (hlavné zložky komplexu) sú bohaté na organické kyseliny, obsahujú triesloviny a pektín, minerálne soli, vitamíny. Čučoriedkam patrí prvenstvo medzi ovocím a bobuľami z hľadiska obsahu mangánu. V ľudovej medicíne sa čučoriedky oddávna široko používajú.

Odporúčanie použitia čučoriedkového prášku: pri zhoršení zraku a ďalších očných ochoreniach; na prevenciu aterosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení, na výživu srdcového svalu; pri anémii; pri rôznych ochoreniach súvisiacich s krehkosťou kapilár a nepevnosti tkanív; v období rekonvalescencie po operácii; pre zvýšenie obranyschopnosti organizmu, najmä v ekologicky citlivých obývaných oblastiach; pri chronickej únave, poruchách spánku, fyzickom a duševnom vysilení, strese, bolesti hlavy, cievnych kŕčoch, neurózach; pri práci s počítačmi a inými zdrojmi žiarenia; po chemoterapii a radiačnej terapii; pri chorobách zažívacieho traktu (gastritída, enterokolitída); pri chronickej hepatitíde; pri chronickom ochorení obličiek; na účely normalizácie metabolizmu, na vylučovanie toxínov; na normalizáciu stolice; pri chorobách ženskej genitálnej oblasti, v prechode; pre zvýšenie potencie, liečenie mužskej neplodnosti spôsobené hormonálnym deficitom; ako spevňujúci a vitamínizujúci prostriedok pre športovcov, osoby, ktoré sa zaoberajú ťažkú duševnú a fyzickú prácu, ako aj pre starších ľudí.

Zloženie: Čučoriedkový prášok, extrakty z čučoriedky, polypeptidy, rastlinný proteín, lecitín, vláknina z ovocia a zeleniny, čierna fazuľa, kyselina jablčná.

Dávkovanie: 1 - 2 krát denne 10 g (stolová lyžica) rozpustiť v 40-60 ml ovocnej šťavy alebo vody (až 40 ° C), môžete tiež použiť mlieko alebo tekuté kaše (ryža, krupička, pohánka).

Parametre
Dávkovanie10 g 1 - 2x denně
Počet bodov (PV)45
Hmotnosť (g)300

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz