GreenWorld Zdravotné vložky do topánok s turmalínom - hnedé

Špecifikácia

Hodnotenie:zatiaľ nehodnotené (pridať hodnotenie)
 • Dostupnosť: skladom 1 ks
11,89 €
9,91 € bez DPH 20%

Poštovné zadarmo

Pri nákupe nad 100 € ponúkame doručenie zadarmo na adresu aj výdajné miesta. Dobierka za 1,5 €. Viac...

Určenie: Pre mužov

"Ak starne koreň stromu, potom rýchlo starne aj samotný strom" - táto čínska ľudová múdrosť dokladá dôležitosť nôh pre človeka, veď naše nohy to sú "korene" nášho tela.

V jednej z časti čínskeho lekárskeho pojednania s názvom Huangdi neijing je krátko načrtnutá teória masáže chodidiel: "na ploche chodidla sú tisíce nervových zakončení, ktoré majú reflexný vplyv na celkový stav človeka, pozitívne ovplyvňujú rôzne orgány." Odtiaľ pochádza názov "reflexná terapia“, čo je prírodná, efektívna a bezpečná metóda liečby založená na masáži chodidiel. Kniha popisuje umiestnenie aktívnych bodov na chodidlách. Základom masáže nôh s cieľom stimulovania reflexných zón sú také javy, ako zlepšenie krvného obehu a regulácia nervového vedenia , a to zase má pozitívny vplyv na činnosť všetkých orgánov, obnovuje ich funkciu, zmierňuje chronický únavový syndróm a zlepšuje celkový zdravotný stav. Vďaka tomu prichádza pocit vnútornej pohody a zlepšenie zdravia.

Turmalínové vložky sú vyrábané na báze tkaniny so špecifickým povrchom s kryštálmi turmalínu, ktorý pri chôdzi vylučuje mikroprúd, záporné ióny, dlhovlnné infračervené lúče. To prispieva k rozširovaniu kapilár, stimuluje krvný obeh, aktivuje bunky, urýchľuje látkovú výmenu a zvyšuje odolnosť tela voči vzniku choroby, stabilizuje činnosť nervového systému a vytvára teplotný efekt.

Vlastnosti výrobku: Turmalínové vložky zabraňujú zápachu a odstraňujú ho, dobre absorbujú vlhkosť, sú priedušné, čo umožňuje chodidlám "dýchať", majú antibakteriálny účinok, nedeformujú sa, nedráždia kožu, ohrievajú chodidlá v zime a chladia v lete. Vďaka unikátnej štruktúre vložiek sa vykonáva masáž chodidiel, ktorá má vplyv na energetické kanály a biologicky aktívne body, čo zlepšuje mikrocirkuláciu v dolných končatinách, bráni rozvoju ochorení nielen chodidlá a nohy, ale aj ďalších orgánov a systémov.

Pri chôdzi s vložkami je pôsobenie na chodidlá podobné akupresúre prstami a akupunktúre v čínskej medicíne.

Turmalínové vložky sa odporúčajú pri chronických kardiovaskulárnych a neurologických ochoreniach, pri oslabenej imunite, poruchách tráviaceho traktu, pri nespavosti, gynekologických a urologických ochoreniach. Tieto vložky sú schopné poskytnúť účinnú pomoc pri artritíde, bolestiach v oblasti Achillovej šľachy a zmierniť priebeh reumatoidnej artritídy.

Zdravotné masážne vložky s turmalínom sa výborne hodia všetkým ľuďom a nemajú žiadne kontraindikácie. Sú odporúčané starším rovnako ako mladým ľuďom, zaoberajúcim sa ako fyzickou, tak aj duševnou prácou.

Dajte si do topánok vložky a užívajte si chôdzu.

Univerzálna veľkosť, možno orezať.

Parametre

Univerzální velikost
áno
Počet bodov (PV)
8
Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

  Nová recenzia

  *
  *
  *
  *

   Nová recenzia

   *
   *
   *

   Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

   Viac informácií