Česká republikaSlovensko

Hygienické vložky GreenWorld Smilife 30 ks

Hygienické vložky GreenWorld Smilife 30 ks
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 1121-X
  • Dostupnosť: 5 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    10,72 € 9,65 € (10% zľava)/30 ks = 0,32 €/ks
    (8,04 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Hygienické vložky od značky Green World.

Zvláštnosti výrobku:

• zlepšenie metabolizmu;

• antibakteriálny účinok;

• zlepšenie vnútornej sekrécie;

• protizápalové účinky;

• posilnenie imunity;

• odstránenie únavy;

• normalizácia tlaku;

• odstránenie nepríjemného pachu.

Podľa údajov WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), asi 80 % žien na svete trpí rôznymi formami ženských ochorení. Značné množstvo z nich je spôsobené použitím nekvalitných hygienických vložiek. Použitie kvalitných vložiek zabraňuje množeniu baktérií, ktoré sú príčinou zápalov a ničí ich, efektívne odstraňuje príčiny zápalu sliznice ženských reprodukčných orgánov, alebo znižuje prejavy zápalu a vo svojom dôsledku eliminuje nepríjemné pachy.

Unikátna technológia výroby dámskych vložiek SMILIFE spoločnosti Green World prispieva k prevencii gynekologických ochorení, predchádza dysmenorei, normalizuje menštruačný cyklus.

Pri výrobe vložiek SMILIFE sú použité high-tech aniónové čipy vložené do každej jednotlivej vložky. Anióny sú nepostrádateľným pomocníkom pri upevňovaní zdravia, sú to akési vzdušné vitamíny, schopné ničiť vírusy s kladne nabitými elektrónmi, ktoré prenikajú do buniek mikróbov a ničia ich. Aktívny kyslík zaisťuje priedušnosť a dobrú cirkuláciu vzduchu. Dámske hygienické vložky SMILIFE neobsahujú žiadne chemické zlúčeniny, sú absolútne netoxické a nemajú vekové obmedzenia.

Aniónové čipy normalizujú mikroflóru pošvy, odstraňujú príčiny zápalových procesov, eliminujú nepríjemné pachy.

Dámske vložky spĺňajú nasledujúce kritériá: sú sterilné, mäkké a pohodlné; rýchlo absorbujú tekutiny, chránia pred presiaknutím, uchovávajú si suchý povrch, poskytujú prístup vzduchu, zabraňujú množeniu mikroorganizmov, predchádzajú vzniku nežiaduceho zápachu, chránia proti podráždeniu a svrbeniu.

Dámske hygienické vložky musia byť sterilné, tj zabalené vzduchotesne, aby žiadna špina, vlhkosť, infekcia nemohli do nich preniknúť. Výrobca, ktorý má záujem na predaji svojho produktu, vždy uvedie na svojich webových stránkach všetko pozitívne, čo sa používa pri výrobe;

Vložky dámske liečivé musia byť zbavené vône, alebo v extrémnych prípadoch, vôňa nesmie byť silná. Ak je uvedené, že vložky sú s mätou, potom musí byť cítiť mätou - a ničím iným. Veľmi silná vôňa vychádzajúca z vložky svedčí o tom, že pri výrobe boli použité aromatické látky určené na to, aby zamaskovali nepríjemný zápach, pochádzajúci z chybnej, a dokonca aj toxickej suroviny. Faktom je, že mnohí výrobcovia pri výrobe vložiek používajú recyklované suroviny. Nie je na tom nie je nič zlé, ak ide o toaletný papier, ale pokiaľ sa to týka reprodukčnej funkcie ženského tela, je nutné, aby suroviny boli kvalitné; horná vrstva dámskych vložiek by mala byť mäkká, jemná a vyhotovená z prírodných materiálov, aby nedošlo k podráždeniu citlivej ženskej pokožky;

Vložky musia dobre absorbovať tekutinu. Vložka po jej vstrebaní by mala zostať prakticky suchá. To dáva žene pocit pohodlia a sucha, a navyše nevytvára "skleníkový efekt" (prehriatie) a zabraňuje množeniu choroboplodných baktérií.

Hygienické dámske vložky SMILIFE od spoločnosti Green World spĺňajú všetky požiadavky na komfort a bezpečnosť. V nočných a denných vložkách je 8 vrstiev odbornej starostlivosti, v každodenných - 5, ktoré poskytujú maximálny komfort.

8 vrstiev ochrany - hlavný rys dámskych vložiek SMILIFE od spoločnosti Green World:

1. vrstva - hygroskopická vrstva z veľmi mäkkej bavlny;

2. vrstva - vnútorná vrstva vložky s aniónovými čipmi chráni pred pôsobením škodlivých baktérií a potláča ich množenie;

3. vrstva - bavlnená;

4. vrstva - doplnková so silnou vrstvou absorpčnej hmoty, ktorá prispieva k premene vstrebanej tekutiny na gél, čím sa bráni presakovaniu tekutiny do spodných vrstiev vložky a pretekaniu;

5. vrstva - špeciálna filtračná vrstva, ktorá prispieva k okamžitému vstrebávaniu a zabraňuje presiaknutiu ;

6. vrstva - bavlnená;

7. vrstva - spodná vrstva prepúšťa vzduch, čo umožňuje molekulám vody v plynnom stave ľahko prenikať von; táto vrstva plní ventilačné funkcie, účinne potláča nepríjemný pocit vlhkosti, vznikajúci medzi vložkou a telom, vytvára pocit sucha a sviežosti;

8. vrstva - lepkavá vrstva na spodnej strane vložky nezanecháva na bielizni žiadne stopy. Umiestnenie vrstvy je anatomicky overené.

Zloženie: mäkká bavlna, RE priedušná membrána, vysoko absorpčný papier, papier s jednostranne silikónovým obalom

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Balenie30 ks
Počet bodov (PV)7

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy