Česká republikaSlovensko

Ozonátory Green World

Ozón, ktorý produkuje ozonátor, je tvorený výbojom vysokého napätia (iskrou, miniatúrnym bleskom) v mieste nasávania vzduchu. Prístroj tak urýchlene zničí takmer všetky nežiaduce molekuly prostredníctvom prostého okysličenie. Ozonátor neprodukuje žiadne škodlivé látky, počas jeho používania nedochádza ani k nežiaduce sekundárne kontaminácii.

Ozón vygenerovaný z Ozonátor Green World má vysokú dezinfekčné účinnosť - 1,5-5x vyššia než majú UV lúče, odstráni veľa druhov patogénnych baktérií, má dlhotrvajúci účinok už po 30 minútovom použití.Ozonátor má ekonomickú prevádzku - je veľmi nízka spotreba elektrickej energie, ľahko sa prenáša a je skladný.

Ako využijete v domácnosti ozonizátor?

• Očistíte ovocie a zeleninu, ktorá obsahuje zvyšky chemického ošetrenia. Ovocie a zelenina chutia lepšie a dlhšie vydrží.
• Očistíte mäso, hydina, ryby a morské plody - ozónovaná voda z nich odstráni ich zápach a zahubí baktérie na ich povrchu. Potraviny sú potom čerstvejšie, chutnejšie, jemnejšia a predovšetkým zdravšie. Nevyhnutné pre očistenie mäsa a rýb určených na konzumáciu za surova (tatarák, sushi ...)
• Prečistíte kohútikovú a minerálnu vodu - odstráni cudzorodé látky, ťažké kovy a baktérie vo vode. Voda je po použití Ozonátor okysličená a čistá. Jej zloženie je vysoko nad štandardom prípustné kvality pitnej vody. Voda je vhodná pre priamu spotrebu, na varenie i zalievanie kvetov. Ak ozónovanou vodu použijete na olúpané ovocie a zeleninu, zabránite tak hnednutie ich povrchu...
• Odstránite zápach a vyčistíte vzduch - dokáže odstrániť zo vzduchu dym a prach, rozpustiť škodlivé látky, zahubí roztoče a udržuje vzduch v miestnosti čistý a svieži.
• Odstránite zápach z kúpeľní a toaliet - účinne odstraňuje amoniak a štipľavý zápach z kúpeľní, dym, mastnotu a rybí zápach z kuchýň, zápach pesticídov či piesku v pivnici alebo garáží.
• Zápach maznáčikov môže byť občas neznesiteľný, situáciu dokáže napraviť ozónováním miestnosti.
• Odstránite nepríjemné pachy z obuvi a ponožiek, ozonizátor je nielen dezinfikuje, ale tiež chráni pred plesňami. Dokáže tiež odstrániť zatuchnutý zápach oblečenie, keď leží dlhšie v šatníku. Posteľná bielizeň vydezinfikuje, ozónovaná voda osviežuje a bieli. Je vhodná na kúpanie dojčiat, dezinfekciu detskej bielizne, hračiek a sterilizáciou fliaš.
• Vyčistíte vodu v akváriách, prevencia ochorení rýb.

Ozonátor Green World máme v ponuke v 2 variantoch...

Najnovšie články