Česká republikaSlovensko

Transdermálna terapia

V dnešnej dobe sa dá ťažko nájsť človeka, ktorý by nevedel, čo sú to bolesti chrbta, šije alebo kolenách. Podľa štatistiky trpí bolesťami kĺbov 30% obyvateľov našej planéty. A samotné kĺbovej choroby sa v posledných rokoch týkajú čoraz viac i mladších ročníkov.

Ľudia trpiaci bolesťami kĺbov vedia, ako je ťažké sa ich zbaviť. Bolo vyvinuté mnoho spôsobov liečby a liečivých preparátov pre zlepšenie stavu týchto pacientov, avšak problém je stále aktuálna. Medikamentózna liečba kĺbov zahŕňa používanie prípravkov pre tlmenie bolesti a zmiernenie zápalov. Takéto liečenie často nie je úplne bezpečné a spôsobuje problémy iných orgánov, v prvom rade tráviaceho traktu, pečene, obličiek a srdca. Prostriedky lokálna terapia a fyzioterapia poskytujú len dočasnú úľavu, a často ani tú nie.To je dôvod, prečo sa v posledných rokoch dostáva lokálna transdermálna terapia stále viac do popredia.

Tradičná čínska medicína sa pridržiava pravidlá komplexného liečenia, pôsobenie na ľudský organizmus prostredníctvom biologicky aktívnych bodov. Práve múdrosti Východu s jeho rešpektom k prírode, chápanie jednoty všetkých dejov v mikrokozme a makrokozme nám dnes umožňujú využívať stáročné skúsenosti čínskej medicíny aj výdobytky špičkových technológií.

Vo východnej medicíne neexistuje pojem "chronický"! Liečiť sa dá všetko, ak zostáva čas! Na rozdiel od európskych metód, ktoré väčšinou LIEČIA symptómy choroby (zjednodušene povedané likvidujú BOLESŤ), východná medicína nelieči samostatne jednotlivé choré orgány, ale ozdravuje organizmus ako celok - prebúdza skryté rezervy organizmu, aktivizuje procesy látkovej výmeny.

Zlepšuje sa kvalita a dĺžka života.

Najnovšie články