Česká republikaSlovensko

GreenWorld Zdravotné vložky do topánok s turmalínom dámske

GreenWorld Zdravotné vložky do topánok s turmalínom dámske
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2034-X

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

"Ak starne koreň stromu, potom rýchlo starne aj samotný strom" - táto čínska ľudová múdrosť dokladá dôležitosť nôh pre človeka, veď naše nohy to sú "korene" nášho tela.

V jednej z časti čínskeho lekárskeho pojednania s názvom Huangdi neijing je krátko načrtnutá teória masáže chodidiel: ".na ploche chodidla sú tisíce nervových zakončení, ktoré majú reflexný vplyv na celkový stav človeka, pozitívne ovplyvňujú rôzne orgány." Odtiaľ pochádza názov "reflexná terapia“, čo je prírodná, efektívna a bezpečná metóda liečby založená na masáži chodidiel. Kniha popisuje umiestnenie aktívnych bodov na chodidlách. Základom masáže nôh s cieľom stimulovania reflexných zón sú také javy, ako zlepšenie krvného obehu a regulácia nervového vedenia , a to zase má pozitívny vplyv na činnosť všetkých orgánov, obnovuje ich funkciu, zmierňuje chronický únavový syndróm a zlepšuje celkový zdravotný stav, vďaka čomu prichádza pocit vnútornej pohody a zlepšenie zdravia.

Turmalínové vložky sú vyrábané na báze tkaniny so špecifickým povrchom s kryštálmi turmalínu, ktorý pri chôdzi vylučuje mikroprúd, záporné ióny, dlhovlnné infračervené lúče. To prispieva k rozširovaniu kapilár, stimuluje krvný obeh, aktivuje bunky, urýchľuje látkovú výmenu a zvyšuje odolnosť tela voči vzniku choroby, stabilizuje činnosť nervového systému a vytvára teplotný efekt.

Vlastnosti výrobku: Turmalínové vložky zabraňujú zápachu a odstraňujú ho, dobre absorbujú vlhkosť, sú priedušné, čo umožňuje chodidlám "dýchať", majú antibakteriálny účinok, nedeformujú sa, nedráždia kožu, ohrievajú chodidlá v zime a chladia v lete. Vďaka unikátnej štruktúre vložiek sa vykonáva masáž chodidiel, ktorá má vplyv na energetické kanály a biologicky aktívne body, čo zlepšuje mikrocirkuláciu v dolných končatinách, bráni rozvoju ochorení nielen chodidlá a nohy, ale aj ďalších orgánov a systémov.

Pri chôdzi s vložkami je pôsobenie na chodidlá podobné akupresúre prstami a akupunktúre v čínskej medicíne.

Turmalínové vložky sa odporúčajú pri chronických kardiovaskulárnych a neurologických ochoreniach, pri oslabenej imunite, poruchách tráviaceho traktu, pri nespavosti, gynekologických a urologických ochoreniach. Tieto vložky sú schopné poskytnúť účinnú pomoc pri artritíde, bolestiach v oblasti Achillovej šľachy a zmierniť priebeh reumatoidnej artritídy.

Zdravotné masážne vložky s turmalínom sa výborne hodia všetkým ľuďom a nemajú žiadne kontraindikácie. Sú odporúčané starším rovnako ako mladým ľuďom, zaoberajúcim sa ako fyzickou, tak aj duševnou prácou.

Dajte si do topánok vložky a užívajte si chôdzu.

Univerzálna veľkosť, možno orezať.

Parametre
Univerzální velikost✓ Áno
Počet bodov (PV)8

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Určenie

👩 Pre ženy