Česká republikaSlovensko

Green World minifiltr na vodu Shui Bao

Green World minifiltr na vodu Shui Bao
 • Green World minifiltr na vodu Shui Bao
 • Green World minifiltr na vodu Shui Bao
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2050
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  9,39 €
  (7,82 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Každá rieka s rýchlym tokom má životodarný prameň, prameňom ľudského zdravia je čistá voda!

V súčasnosti voda z vodovodu mnohých krajinách sveta nespĺňa potrebné normy a nie je vhodná na konzumáciu.

Zvyčajne má štipľavý zápach a nepríjemnú chuť, obsahuje množstvo rôznych škodlivých látok a stále častejšie predstavuje nebezpečenstvo pre ľudské zdravie. Ak chcete zabrániť ťažkým otravám a chorobám, môže sa pre čistenie a dezinfekciu vody použiť vodný filter Shui Bao, ktorý obsahuje kryštály turmalínu. Turmalín má silnú antibakteriálnu funkciu, účinne ničí vo vode črevnej baktériu Escherichia coli a iné škodlivé baktérie. Zároveň niekoľkokrát znižuje vo vode obsah takýchto škodlivých látok, ako je olovo a chlór.

Taktiež pod vplyvom kryštálov turmalínu dochádza k normalizácii kyslosť i (pH) vody - a práve takáto voda je spotrebovávaná bunkami ľudského tela. Ak používa človek takú vodu, výsledkom je normálne fungovanie zažívacieho traktu, udržuje sa žiaduce kyslosť krvi a zlepšuje sa mikrocirkulácia medzibunkovej tekutiny, čo prispieva k lepšiemu vstrebávaniu živín, zlepšenie metabolických procesov, vyššia vitalite všetkých buniek, vrátane buniek imunitného systému, včasné odstránenie toxínov z tela. A ide tiež, predovšetkým, o prevencii závažných chorôb kardiovaskulárneho systému, tráviaceho ústrojenstva, cukrovky a rakoviny.

Odporúčania pre používanie. Pred prvým použitím je potrebné filter 2x zaplniť horúcou (až do 50 stupňov) vodou, aby sa turmalín aktivoval.

Spôsob použitia:

1) Filter musí byť trvalo inštalovaný v zásobníku vody (vedra, barelu, nádrži). Jeden filter jednorázovo čistí 10-200 kg vody. Počas prvého použitia trvá úprava vody viac ako 2 hodiny. Vodu očistenú filtrom možné použiť pre každodenné potreby celej rodiny, a to pre rôzne účely. 2) Aby sa zabránilo javu interferencie, v období používania filtra sa neodporúča piť ďalšiu vodu. 3) Denne by sa mali vypiť viac ako 4 poháre (2000 ml) vody vyčistenej filtrom. Chorí môžu, podľa situácie, zvyšovať alebo znižovať príjem vody.

Odporúčanie odborníkov:

1) Denná dávka vody, očistené pomocou filtra, nesmie byť nižšia ako 2000 ml. Pre choré a deti množstvo vody je možné upravovať. 2) Musí sa vykonávať pravidelná údržba filtra. Ak chcete zachovať funkciu filtra, treba každých 30 dní vystavovať filter pôsobeniu slnečných lúčov a sušiť ho 10-20 minút, ale nie dlhšie, aby sa predišlo Solarizácia.

Dlhodobé používanie turmalínové zásaditej ionizovanej vody je cesta ku zdraviu a dlhovekosti.

Turmalínový filter je vyrobený z ekologicky čistého turmalín. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, tvorí veľké množstvo záporných iónov, v dôsledku čoho voda získava mierne zásadité vlastnosti a vznikajú mikromolekulárny skupiny. Takúto vodu je možné uchovávať v rôznych nádobách, môže sa použiť na varenie.

Parametre
Počet bodov6

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz