Česká republikaSlovensko

Green World minifiltr na vodu Shui Bao

Green World minifiltr na vodu Shui Bao
  • Značka: Green World
  • Kód tovaru: 2050
  • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    11,51 €
    (9,59 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Mini vodný filter Shui Bao sa používa najmä preto, že voda má často nepríjemný zápach a chuť a obsahuje aj rôzne škodlivé látky, ktoré čoraz viac ohrozujú ľudské zdravie. Ťažkým otravám a chorobám možno predísť čistením a dezinfekciou vody pomocou vodného filtra Shui Bao, ktorý obsahuje kryštály turmalínu.

Turmalín má silnú antibakteriálnu funkciu, účinne ničí črevné baktérie Escherichia coli a iné škodlivé baktérie vo vode. Zároveň niekoľkonásobne znižuje obsah takých škodlivých látok, ako je olovo a chlór vo vode. Vplyvom kryštálov turmalínu sa normalizuje aj kyslosť a (pH) vody - výsledkom pôsobenia takejto vody je normálne fungovanie tráviaceho traktu, udržiava sa požadovaná kyslosť krvi a zlepšuje sa mikrocirkulácia medzibunkovej tekutiny, čo prispieva k lepšiemu vstrebávaniu živín, zlepšeniu metabolických procesov, zvýšeniu vitality všetkých buniek vrátane buniek imunitného systému a včasnému odstráneniu toxínov z tela. Predovšetkým však ide aj o prevenciu závažných ochorení kardiovaskulárneho systému, tráviaceho systému, cukrovky a rakoviny.

Zloženie: Vodný filter na vodu obsahuje kryštály turmalínu.

Parametre
Počet bodov6

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz