Česká republikaSlovensko

Green World Nadkolienky s turmalínom

Green World Nadkolienky s turmalínom
 • Green World Nadkolienky s turmalínom
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2036
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  62,69 €
  (52,24 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Priamo ovplyvňujú nohy a kolená, majú silný účinok u chorôb, ako je artritída, artróza, hyperostózy, vaskulitída, reumatizmus a reumatoidná artritída.

Kombinácia najnovšie technológie s tradičnou čínskou medicínou, dáva vynikajúce výsledky: dlhovlnné infračervené žiarenie a magnetické pole priamo ovplyvňujú nohy a kolená, zlepšujú krvný obeh nôh, majú silný liečivý účinok u chorôb, ako je artritída, artróza, hyperostózy, vaskulitída, reumatizmus a reumatoidná artritída .

Podkolienky sú pružné a elastické štruktúry, priliehajúce podľa tvaru ľudského tela. Pohodlné na nosenie, odolné, a pružné po celej svojej dĺžke. Štruktúra materiálu je v niektorých miestach trochu tesnejší, čo pomáha vyhnúť sa deformácii výrobku pri nosení (napr úsek golfu v kolenách). Vhodné pre všetky typy tvaru, nie sú vidieť pod oblečením.

Spôsob použitia: Podkolienky, musí byť v priamom kontakte s pokožkou. Odporúča sa nosiť sadu produktov s turmalínom, a potom posilniť ochranu významných miest. Teplota vody pri praní by nemala prekročiť 30 ℃. Používajte neutrálne čistiace prostriedky. Nežehliť, neodbarvovat. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Kontraindikácie: Nepoužívať u tehotných žien, ľudí s ťažkým srdcovým ochorením a ochorením mozgu. Nepoužívajte ponožky pri krvácaní alebo sklone k nim. Nedávajte pančuchy do kontaktu s inými magnetmi a minerály, aby sa zabránilo magnetizáciu.

Parametre
Počet bodov40

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz