Česká republikaSlovensko

Green World ochranná nálepka proti žiareniu na mobilný telefón

Green World ochranná nálepka proti žiareniu na mobilný telefón
 • Green World ochranná nálepka proti žiareniu na mobilný telefón
 • Značka: Green World
 • Kód tovaru: 2015
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  24,73 €
  (20,6 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Technologický pokrok ide prudko dopredu, človek sa obklopuje stále novými a novými prístrojmi a tak napríklad mobilný telefón je bežnou súčasťou života väčšiny z nás. Žiarenie mobilných telefónov sa teda stalo neviditeľným zabijakom, ktorý nás sprevádza na každom kroku.

Čo je žiarenie mobilného telefónu?

Z vedeckých výskumov vyplýva, že mobilný telefón vydáva počas hovoru isté žiarenia. To pochádza z troch zdrojov: antény (príjem a vysielanie signálu), mikrofónu a prijímača (reproduktor). Žiarenie, ktoré tieto zdroje vydávajú, je absorbované naším telom, narušuje tkaniva a pôsobí nepriaznivo na celkové zdravie.

Na každého pôsobí inak, najohrozenejšie sú však tieto skupiny:

1. Deti. Tie rastú a ich imunitný systém nie je ešte úplne vyvinutý. Sú teda v najväčšom nebezpečenstve.

2. Chorí. Obzvlášť tí, ktorí trpia srdcovými chorobami či vysokým tlakom.

3. Tehotné ženy.

4. Ľudia so zlou telesnou kondíciou a oslabenou imunitou.

5. Seniori.

6. Manažéri a biznismeni

Účinky žiarenie mobilných telefónov

Bolo vedecky dokázané, že používanie telefónov bez ochrany proti žiareniu spôsobuje nasledujúce nevítané symptómy:

1. Poruchy sústredenia, závraty, straty pamäti.

2. Poruchy ostrenie, rozmazané videnie, dokonca aj šedý zákal.

3. Bolesti hlavy, uší, zubov a čeľustí.

4. Ostré bolesti v tvári či iných miestach tela, pocity pálenia a poškodenie kože tváre.

5. Suchosť horných dýchacích ciest, časté sklony k chrípkam.

6. Bolesti svalov a kĺbov.

7. Búšenie srdca.

Každý človek reaguje na žiarenie inak. Niekto pociťuje iba jeden či dva symptómy, citlivejší ľudia či ľudia chorí však môžu zažívať všetky naraz. Žiarenie mobilných telefónov je téma, ktorej odborníci v spoločnosti Green World venujú vysokú pozornosť. Ultratenké nálepky vyrobené zo špeciálneho materiálu sú teda skvelým vynálezom výskumníkov tejto spoločnosti. Nálepky dokážu pohlcovať žiarenie, ktoré produkuje anténa, prijímač a mikrofón a transformovať ho tak, aby sa poškodzovala ľudský organizmus. V čase rozvoja 3G- a nano- technológií je ochranná nálepka proti žiareniu od Green World skvelým a jednoduchým prostriedkom, ako si chrániť zdravie.

Princíp fungovania

Ochranná nálepka Green World sa skladá z dvadsiatich oxidov a je spracovaná niekoľkými technológiami a technikami, ako sú napríklad schladzovanie dusíka, technológia riadenia teploty, materiálová syntéza a rôzne elektromagnetické procesy, ktoré menia chemickú štruktúru látok. Nálepka využíva princíp, kedy je elektromagnetická energia premieňaná v teplo, žiarenie je teda bezpečne transformované a eliminované.

Návod na použitie

1. Odstráňte z nálepky ochrannú pásku.

2. Priložte nálepku lepiacou stranou na zadnú stranu mobilného telefónu v blízkosti antény (zvyčajne sa nachádza na ľavom alebo pravom hornom rohu telefónu). V tomto mieste dokáže nálepka pohltiť až 95% žiarenia.

Anti-elektromagnetické žiarenie efektívne odstraňuje nepríjemné fenomény, ako sú bolesti hlavy, nespavosť a strata vlasov.

Parametre
Počet bodov15

Získajte na svoj nákup 20% zľavu vďaka vernostnému klubu Green World. Registrácia je teraz len za 12,95 € a získate vďaka nej zadarmo darčeky v hodnote 28,68 €.

Nový dotaz